Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Draudzīgais Aicinājums

Draudzīgais Aicinājums - 2017

draudz
draudz
Turpinot grāmatu dāvināšanas 15 gadu garu tradīciju, Draudzīgajā Aicinājumā ieklausījās un to atbalstīja skolas administrācija, klašu audzinātājas, skolotāji, 19 klašu skolēni un viņu vecāki. Īpaši aktīvi un atsaucīgi bija bērni un viņu vecāki no 3.b klases (skolotāja Anita Teiviša), 1.a klases (skolotāja Ināra Mukāne), 3.a klases (skolotāja Ināra Krute), 4.a klases (skolotāja Valentīna Geka).

 

Draudzīgais aicinājums - 2016

draudz
draudz
„...un nezūd it nekas,
Un labie darbi atmaksājas visi”.
/Rainis/

Turpinot grāmatu dāvināšanas tradīciju, šogad Draudzīgajā Aicinājumā ieklausījās un to atbalstīja 19 klašu skolēni un viņu vecāki, klašu audzinātāji un skolotāji. Īpaši aktīvi un atsaucīgi bija bērni un viņu vecāki no 2.b klases (skolotāja Anita Teiviša), 3.b klases (skolotāja Inta Beikule), 1.a klases (skolotāja Zigrīda Beinaroviča), 2.a klases (skolotāja Ināra Krute), 4.a klases (skolotāja I.Mukāne), 3.a klases (skolotāja Valentīna Geka).

Draudzīgais Aicinājums - 2015

draudz
draudz
Atdzimstot pirms 13 gadiem, Krāslavas pamatskolā Draudzīgā Aicinājuma tradīcija kļuva par kustību, kas palīdzēja uzplaukt skolas bibliotēkai. Pateicamies skolēnu vecākiem, kas dāsni atbalstīja 2015.gada Draudzīgo Aicinājumu, sniedzot pretī palīdzīgas rokas un saprotošas sirdis: 1.a (Ināra Krute), 2.a (Valentīna Geka), 2.b (Inta Beikule), 3.a (Ināra Mukāne), 3.b (Irēna Jakovele), 3.c (Dace Samsonoviča), 4.a (Zigrīda Beinaroviča), 4.b (Everita Eisaka), 5.a (Inta Japiņa), 5.b (Vita Valtere), 6.a (Olita Truskovska), 6.b (Ligita Pelnika), 7.a (Ināra Grāve), 7.b (Vija Leikuma), 8.a (Lāsma Dzirkale), 8.b (Jeļena Japiņa), 9.a (Silva Skride), 9.b (Ligija Mačuļska).

Draudzīgais Aicinājums – 2014

draudz
draudz
 Krāslavas pamatskolā 10 gadu laikā izveidojās noturīga grāmatu dāvināšanas tradīcija. Draudzīgā Aicinājuma idejas dzīvotspēju apliecināja skolēnu, viņu vecāku, skolotāju, akciju sabiedrību, uzņēmumu, banku, atsaucīgu un devīgu cilvēku dāsnais atbalsts.

Pateicoties vecāku atsaucībai, desmit gadu laikā skolēnu vecāki un Krāslavas uzņēmēji uzdāvināja skolas bibliotēkai ap 1500 grāmatu.

1935.gada 28.janvārī Latvijas valsts prezidents Kārlis Ulmanis publicēja uzsaukumu tautai, ko viņš nosauca par Draudzīgo aicinājumu.

VALSTS PĀRBAUDĪJUMU GRAFIKS

2019

Akcija “Vīrieši! Tēvi! Lasītāji!”

BJVZ akcija ViriesiTeviLasitaji 2018 foto

Vecāku skola

Seminars Vecakiem papardes Zieds

© 2019 Krāslavas pamatskola. Visas tiesības paturētas