Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Mācību filmas

Mācību filmas

Slimību profilakses un kontroles centrs, sadarbībā ar nozares speciālistiem, ir izstrādājis mācību filmu par roku higiēnas ievērošanu "Par Janča punci un tīrām rokām" un mācību filmas ņirgāšanās profilaksei skolas vidē "Katrīna" un interneta vidē "Roberts".
 
Mācību filmas par roku higiēnas ievērošanu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem (bērni vecumā no 3 līdz 8 gadiem) mērķis ir sniegt informāciju un attīstīt izpratni par roku mazgāšanas nozīmi un nepieciešamību, kā arī veicināt pareizas roku mazgāšanas tehnikas apgūšanu un pielietošanu.
(4:24 minūtes garā filma)Mācību filmu emocionālās labklājības veicināšanai mērķis ir motivēt 11 - 15 gadus vecus skolēnus izprast ņirgāšanās negatīvās sekas un neiesaistīties ņirgāšanās upura pazemošanā, rosināt nenoklusēt problēmu un meklēt palīdzību, kā arī sniegt praktiskus padomus kā sevi pasargāt no ņirgāšanās skolā un interneta vidē. Tāpat filmās netieši uzrunāti arī pedagogi un vecāki, rosinot atpazīt ņirgāšanos, pievērst tai pastiprinātu uzmanību un aktīvi iesaistīties ņirgāšanās situāciju risināšanā.
 
22:18 minūtes garā filma "Katrīna"

 23:03 minūtes garā filma "Roberts"  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija ir sagatavojusi informatīvas videofilmas par bērnu un pusaudžu savstarpēju pazemošanu internetā. Šis videomateriāls ir izmantojams arī klases audzināšanas stundās, runājot par šīm problēmām.

Nav smieklīgi, ja citam sāp - 1

Nav smieklīgi, ja citam sāp - 2

 

VALSTS PĀRBAUDĪJUMU GRAFIKS

2019

Vecāku skola

Seminars Vecakiem papardes Zieds

© 2019 Krāslavas pamatskola. Visas tiesības paturētas