Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

2017./2018.m.g.

2017./2018.m.g.

Valsts atklātā olimpiāde matemātikā

2.vieta Dairis Gasperovičs (5.a) – sk. Ligita Pelnika


 Latgales reģiona 4. atklātā angļu valodas olimpiādes

2.vieta Eva Marhileviča (9.b) – sk. Larisa Rukmane


 Olimpiāde lietišķajā informātikā “PASKĀLA RITENIS”

1.vieta Armands Vagalis (7.a) – sk. Jeļena Japiņa


 Latgales novada 15. atklātā matemātikas olimpiāde

3.vieta Anna Guba (4.a) – skolotāja Anita Teiša

Atzinība Justīne Nartiša  (4.a) – skolotāja Anita Teiviša


 Matemātitikas olimpiāde 1.-2.klasēm

1.vieta Rinalds Vaikulis (1.b) – sk. Inta Beikule

1.vieta Dmitrijs Adamovičs (2.b) – sk. Dace Samsonoviča

1.vieta Daniels Žurņa (2.b) – sk. Dace Samsonoviča

2.vieta Alīna Grineviča (1.a) – sk. Valentīna Geka

2.vieta Martins Andžāns   (1.a) – sk. Valentīna Geka

2.vieta Agnese Pauliņa (2.b) – sk. Dace Samsonoviča

3.vieta Nauris Stabulnieks (2.a) – sk. Ināra Mukāne

3.vieta Ainars Kluss (2.a) – sk. Ināra Mukāne

Atzinība Patrīcija Ratniece  (1.a) – sk. Valentīna Geka

Atzinība Bogdāns Murāns (1.b) – sk. Inta Beikule

Angļu valodas olimpiāde 7.-8.klasēm

1.vieta Jānis Vaišļa (8.b) – sk. Ņina Gulbinska

2.vieta Armands Vagalis (7.a) – sk. Lāsma Dzirkale


 Vizuālās mākslas olimpiāde

1. vieta  Viktorija Širokina (6.c) – sk. Olita Truskovska

1. vieta Diāna Bergmane Šakele (7.b) – sk. Olita Truskovska

2. vieta Anita Jurkeviča  (5.b) – sk. Olita Truskovska

2.vieta  Agate Pauliņa (6.b) – sk. Olita Truskovska

2.vieta Raivis Vēvers  (7.a) – sk. Olita Truskovska

3.vieta Mārīte Dzenīte  (9.a) – sk. Olita Truskovska


 Angļu valodas olimpiāde 5.-6.klasēm

1. vieta Normunds Andžāns (6.a) – sk. Ņina Gulbinska

3. vieta Alekss Juhna (5.a) – sk. Lāsma Dzirkale

3. vieta Lauris Cvetkovs  (6.c) – sk. Ņina Gulbinska 

Atzinība Ineta  Marhileviča (5.a) – sk. Lāsma Dzirkale

Atzinība Gundega  Viļuma (5.a) – sk. Lāsma Dzirkale

Atzinība Jānis Kumpiņš  (5.b) – sk. Ņina Gulbinska

Atzinība Alise Blaževiča (5.b) – sk. Ņina Gulbinska

Atzinība Līva Māra Mukāne  (6.a) – sk. Ņina Gulbinska

Atzinība Laura Kozlovska (6.b) – sk. Lāsma Dzirkale

Atzinība Viktorija Vaišļa (6.c) – sk. Ņina Gulbinska


 Informātikas olimpiāde 7.klasēm

1.vieta Raivis Vēvers (7.a) – sk. Jeļena Japiņa

1.vieta Armands Vagalis (7.a) – sk. Jeļena Japiņa

 Atzinība Aigars Staņevičs (7.a) – sk. Jeļena Japiņa


 Krievu valodas olimpiāde 7.-9.klasēm

1.vieta Sintija Patrīcija Gendele (8.a) – sk. Galina Jegorova

3.vieta Arvīds Pizāns (8.b) – sk. Galina Jegorova

3 vieta Faustīna Podjava (9.b) – sk. Galina Jegorova

Atzinība Linda Kadeneca (8.a) – sk. Galina Jegorova


 Latgales novada 15. atklātā matemātikas olimpiāde

1. vieta Dairis Gasperovičs (5.a) – sk. Ligita Pelnika

3. vieta Jānis Vorslovs (5.b) – sk. Vija Leikuma


 Vācu valodas olimpiāde 8.klasēm

1.vieta Gabriela Malahovska (8.b) –  sk. Valentīnai Lebedkova


Matemātikas olimpiāde 5.-9.klasēm

1.vieta Dairis Gasperovičs (5.a) – sk. Ligita Pelnika

1.vieta Anita Jurķeviča (5.b) – sk. Vija Leikuma

2.vieta Edvīns Geks (8.a) – sk. Jeļena Japiņa

3.vieta Normunds Andžāns (6.a) – sk. Ligita Pelnika

3.vieta Gabriela Malahovska (8.b) – sk. Vija Leikuma

3. vieta Gabriela Cimmermane (9.b) – sk. Ligita Pelnika

Atzinība Jānis Vorslavs (5.b) – sk. Vija Leikuma

Atzinība Viktorija Širokina (6.c) – sk. Vija Leikuma


 Mūzikas olimpiāde 6.klasēm

1.vieta Agate Pauliņa (6.b)  – sk. Ilona Aprupe

1.viet Adriāna Šuminska (6.c) – sk. Ilona Aprupe

3. vieta Dita Plotiņa (6.a) – sk. Ilona Aprupe


 6. Latgales novada atklātā latviešu valodas un literatūras olimpiāde

2. vieta Anita Jurkeviča (5.b) – sk.  Inta Japiņa


 Latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9.klasēm

Atzinība Eva Marhileviča (9.b) – sk. Inta Japiņa

Atzinība Faustina Podjava (9.b) – sk. Inta Japiņa


 

Vēstures olimpiāde 9.klasēm

1. vieta Eva Marhileviča (9.b) – sk. Irēna Kriviņa

2. vieta  Aldis Romulis (9.b) – sk. Irēna Kriviņa


 Bioloģijas 40.olimpiāde 9.klasēm

1.vieta Beatrise Dembovska (9.b) – sk. Ināra Grāve

Parāde

pl jauns

Piedalieties zibakcijā!

plakats2

Latvijai 100

cimdi

Izstāde

45725988 1927304210687212 3679458960194142208 n

© 2018 Krāslavas pamatskola. Visas tiesības paturētas