Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

5.-9. klašu koris “Lira”

5.-9. klašu koris “Lira”

5.-9. klašu koris “Lira”

Kora vadītāja – Ilona Aprupe

Kora skolotāja – Skaidrīte Gasperoviča

 Skolas koris ir tā vieta, kur veido muzikālo gaumi, attīsta spēju novērtēt dažāda veida mūziku.

Galvenais darbības mērķis ir veidot priekšnoteikumus tam, lai skolēns iesaistītos Latvijas mūzikas dzīves līdzveidošanā – kļūst par aktīvu dziedātāju, mūzikas klausītāju vai dažāda veida mūzikas amatieru kopu dalībnieku.

Tu esi mūsu lepnums (4)
Tu esi mūsu lepnums (4)
  

Pa šiem gadiem koru skatēs un konkursos ir aizstāvēts ne tikai skolas, bet arī novada gods. 

Koris “LIRA” veiksmīgi startēja I  kārtā Krāslavā un ieguva 2.pakāpi.

II kārtas koru konkurss Latgalē notika  – 2018.gada 13.aprīlī Jēkabpilī. Konkursā piedalījās 20 kori no visas Latgales. Koristi bija labi sagatavojušies un rezultāts ir fantastisks! 40,33 punkti un 1.pakāpe!

Lira (2)
Lira (2)

Prieks par to, ka Krāslavas pamatskolā ir tik daudz talantīgu jauniešu, kas grib dziedāt un attīstīt savas radošās spējas.

Paldies visiem koristiem!

Parāde

pl jauns

Piedalieties zibakcijā!

plakats2

Izstāde

45725988 1927304210687212 3679458960194142208 n

© 2018 Krāslavas pamatskola. Visas tiesības paturētas