Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

5.-9. klašu koris “Lira”

5.-9. klašu koris “Lira”

5.-9. klašu koris “Lira”

Kora vadītāja – Ilona Aprupe

 Skolas koris ir tā vieta, kur veido muzikālo gaumi, attīsta spēju novērtēt dažāda veida mūziku.

Galvenais darbības mērķis ir veidot priekšnoteikumus tam, lai skolēns iesaistītos Latvijas mūzikas dzīves līdzveidošanā – kļūst par aktīvu dziedātāju, mūzikas klausītāju vai dažāda veida mūzikas amatieru kopu dalībnieku.

Pa šiem gadiem koru skatēs un konkursos ir aizstāvēts ne tikai skolas, bet arī novada gods. 

Koris “LIRA” veiksmīgi startēja I  kārtā Krāslavā un ieguva 2.pakāpi.

II kārtas koru konkurss Latgalē notika  – 2018.gada 13.aprīlī Jēkabpilī. Konkursā piedalījās 20 kori no visas Latgales. Koristi bija labi sagatavojušies un rezultāts ir fantastisks! 40,33 punkti un 1.pakāpe!

Lira (2)
Lira (2)

Prieks par to, ka Krāslavas pamatskolā ir tik daudz talantīgu jauniešu, kas grib dziedāt un attīstīt savas radošās spējas.

Paldies visiem koristiem!

VALSTS PĀRBAUDĪJUMU GRAFIKS

2019

Vecāku skola

Seminars Vecakiem papardes Zieds

© 2019 Krāslavas pamatskola. Visas tiesības paturētas